خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

معرفی سایتهای مفید آموزشی فارسی

  سایت کلاس درس که درواقع ادامه دهنده ی سایت "آکادمی خان" است درسهای مختلف ( از جمله فیزیک و حسابان دبیرستان) رو به صورت ویدیویی آموزش میده. سطح و زبان آموزشها روان و قابل قبوله و میتونید کلی مطالب مفید و مورد نیازتون رو از اونجا یاد بگیرید

  در سایت مربوط به موسسه آیریسک  مطالب مفیدی از جمله سوالات و پاسخهای دوره های گذشته المپیاد و مطالب مشاوره ای و برنامه ریزی برخی منابع مفید رو میتونید پیدا کنید. در ضمن یه تالار گفتمان خیلی خوب هم داره که هرساله جمعی از بچه های المپیادی و آدمهای باتجربه تر درونش فعالیت میکنند.

  سایت مرجع المپیاد فیزیک ایران (ایرانفو) به طور تخصصی به المپیاد فیزیک میپردازه و کلی مطالب مفید رو به صورت رایگان در اختیار دانش پژوهان قرار میده، ککه واقعا باید از تلاششون تشکر کرد.

  سایت آموزش مجازی آلاء مربوط به دبیرستان صنعتی شریف ( پشت دانشگاه شریف واقع شده ولی ارتباط مدیریتی و آموزشی باهاش نداره) است که کلی از کلاسهای درس مختلف رو به صورت ویدئوی رایگان در اختیار مخاطبین گذاشته به علاوه جزوات برخی مباحث و دروس رو هم به صورت رایگان میشه دانلود کرد واقعا باید به همت عزیزانی که در این پروژه شرکت کرده اند آفرین گفت.

   

   


  این مطلب تا کنون 3 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : سایت ,صورت ,مطالب ,رایگان ,المپیاد ,مفید ,واقعا باید ,صورت رایگان ,المپیاد فیزیک ,مطالب مفید ,
  معرفی سایتهای مفید آموزشی فارسی

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده